2018 de 7 seo kuralıtaharri motoru optimizasyonu, bugün en stratejik dijital pazarlama stratejilerinden biridir. muntazam ancak icraat olmadan, işletmeler rakipleri karşısında gerilemeye başlarlar.

Dijital pazarlama dünyasına uzaktan aşina iseniz, taharri motoru optimizasyonunu yahut SEO’yu duymuşsunuzdur. SEO, günümüzün işaret ehemmiyetli sayısal pazarlama stratejilerinden biridir okunuşu bu çalışmayı rabıtalı müşterek şekilde yürütmeden, şirketler rakipleri ile yarışma edemezler.

SEO metodik olarak geliştirilen yeni stratejiler ve teknikler ile daima gelişen benzer alandır. Bununla birlikte, bu pazarlama tekniği, arama motoru algoritmalarında yerli yerinde değişikliklere fut yakıştırmak zorundadır. Bu nedenle 2018’deki pazarlamacıların trendlere dikkat etmeleri ve oyunda kalmaları gerekiyor.

Bu makalede, değersiz işletme sahiplerinin ilerlemesine asistan edinmek okunuşu taharri motoru oyununu rakiplerine hakkında tutulmak için yedi SEO ipucu ve püf noktası ele alacağız. Bu stratejiler hakikat eş şekilde uygulandığında, marka görünürlüğünü, taharri motoru sıralamasını okunuşu nesne) web sitesi performansını iyileştirmeye yardımcı olabilirler.

1-Sesli aramayı çekmece ardı etmeyin.
Google 2016’da, taşınabilir arama platformundaki hepsi taharri sorgularının yüzdelik 20’sinin seda kalıcı olduğunu duyurmuştu . Bu sayı, Google home, Amazon Alexa, Siri, Google Asistanı, Cortana vb. Gibi cihazların lansmanı ile artmıştır. Artan sayıda kişi, taharri çubuğunda taharri sorgusunu haber vermek alegori ünlü sorular sorar. 2018 okunuşu bu oranın %30 lar civarında olacağı akla ediliyor.

Pazarlamacıların stratejilerini bu değişime uyacak şekilde düzenlemeleri gerekiyor. muhteva henüz derinlemesine akrep araç kelimelere okunuşu aynı sanat yapısına ehil olmalıdır. Ayrıca, yevmi dilde kullanılan sözdizimini ulamak okunuşu bol aynı fikirdir.

2-Önce hareketli düşünün.
Mobil taharri zati masaüstü aramayı aştı. Ses tamamen arama, bunu 2018’de daha da hızlandıracaktır. Çoğu kişi, Alexa cihazlarından okunuşu Google gibi temel asistanlardan değil, aptal telefonlarından sesli arama kullanır. Google ve başka taharri motorları bu eğilimi nüans etmiş ve hareketli ahenkli web siteleri ilk sıralara yerleşmiştir.

Bu, Google’ın web sitelerini, sınır yıllarda yaptığı gibi, masaüstü sürümü alegori mobil sürümün kalitesine okunuşu içeriğine bakılırsa sıralayacağı anlamına gelir. Hızlandırılmış taşınabilir sayfalar, web sitelerinin ve şirketlerin oyunda ilerlemesine ve taharri motoru öz sayfalarında SERP daha yüzü sıralarda alan almasına asistan olacaktır. Google, hareketli sürümün elbette performans gösterdiğini, ne kadar şiddetle yüklendiğini okunuşu sayfaları sıralamaya başlamadan önce neden büyüklüğünde kolaylık kullanılacağını değerlendirir.

3-Öne çıkan snippet’lerden gelen trafiği nazar ardı etmeyin.
Öne çıkan snippet‘ler, SERP’nin yüzü kısmında bulunan bilgilerin yoğunlaştırılmış eş şeklidir. Web sitesi bağlantısının yanı sıra, içeriğin kısaltarak birleşik özeti ile taharri motoru, kullanıcılara vukuf sağlar. Bu snippet’ler, uzvi trafiğin işaret az yüzde 10’unu SERP’ler üzerine belirtilen genişlik şiddetli sonuçlardan almaktadır okunuşu bu dönem içinde artacaktır, bu yüzden pazarlamacıların içeriği buna bakarak şekillendirmesi gerekir.

Bu snippet’ler, kullanıcı deneyimi üzerinde olgulara etkisi olan uzun kuyruk sorgularına başından sitemiz kısa cevaplardır. taharri motoru kullanıcılarına, snippet bağlantısını tıklayıp, açıklamayı ziyaret etmek daha alımlı gelmektedir. Verilerinizi ve içeriğinizi yapılandırarak ve bilgileri kesinlikle ve özlü eş şekilde saklayarak bundan faydalanabilirsiniz.

4-Anahtar kelimelerinizin ardındaki gaye önemlidir.
Arama sorgusunun ardındaki amaç, akıllı asistanların ve yapmacık zekanın AI, makine öğreniminin ve henüz kişiselleştirilmiş benzer taharri motoru deneyiminin birleşimi hasebiyle dikkate alınması gereken ehemmiyetli birleşik faktör haline gelmiştir. Google, bir kullanıcının mazi aramalarına okunuşu eğilimlerine, mevcut konumuna ve genişlik ilgili ve güncel bilgileri sunmak hakkında sorgunun ardındaki niyetine bakacaktır.

Bu, taharri motorlarının kullanıcıların benzer madde satın yok etmek istemesi durumunda, Google’ın e-ticaret web sitelerini özge sayfalara ve medya satış noktalarına bakılırsa önceliklendireceği anlamına gelir. Kullanıcılar benzer konuyu soruşturmak istiyorsa, Google güvenilir medya sayfalarına evleviyet verir. İçeriğiniz bu değişme trendine fut uydurmalıdır.

5-Kullanıcı deneyimine değer verin.
Kullanıcı deneyimi hâlen işaret önemli sıralama faktörüdür okunuşu bütün arama motorları buna odaklanmıştır. Web siteniz uçarı tek şekilde yüklenmeli, hem mobil hem okunuşu masaüstü platformlarda sorunsuz müşterek şekilde çalışmalı okunuşu bütün bölümlerine erişmesi kolayca olmalıdır. Google çeşidinden yapılan anketler ve araştırmalar , sitenin yüklenmesinin 3 saniyeden daha uzun sürmesi durumunda, eş web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzde 40’ının anlayışsız döneceğini göstermiştir.

Birçok web sitesinin yüklenmesi 15 ila 20 saniye sürmektedir okunuşu bu da kullanıcı deneyimini hatırı sayılır yalnız marjla engeller. Web sitenizi optimize bulmak ve iyi tek kullanıcı deneyimi sağladığından emin tam gelmek çok önemlidir. yumuşak başlı web siteleri, SERP’lerde giyecek sıralarda sandalye almaz okunuşu düşük uzvi trafiğe sahiptir.

6-Ufkunuzu Google ve Bing’in ötesine taşıyın.
Google ve Bing, sektöre ayrıntılı zamandır egemen olmuştur ve bu yüzden çoğu pazarlamacı çabalarını yıllar süresince bu platformlara odaklamıştır. Sektör, ses asistanları ve yapmacık feraset sebebiyle değişmeye başlamış ve değişmeye bitmeme edecektir. Google hâlen hâkim güçtür.

Amazon’un Alexa’sı, Apple’ın Siri’si, Cortana vb. Popülerlikle büyüyor okunuşu Google’dan içerik çekmiyor. Pazarlamacıların erişimlerini genişletmeleri ve Google okunuşu Bing’in ötesinde suları keşfetmeleri gerekiyor. öbür platformlarda vücut sıralarda durum almaları düşüncesince içeriklerini okunuşu web sitelerini optimize etmeleri gerekiyor.

7-İçeriğinizin kalitesi, özge her şeyden daha önemli.
İçeriğinizin kalitesi okunuşu alaka düzeyi, SEO‘daki en müessir faktörlerden bazılarıdır. kazançlı araştırılmamış okunuşu aktüel olmayan düşük nitelikli içerikleri web sitenizde yayınlamaktan kaçının. çok içerik, bir web sitesinin itibarını okunuşu sıralamasını da olumsuz etkileyecektir.

İçeriği eskiden ortaya dokunmak ve insicamlı kaliteyi tehlikeden önemlidir.

Bu ipuçları ve püf noktaları, 2018’deki SEO rekabetçi sularında sizlere muin olabilir. En stratejik kısım, taharri motoru algoritmalarındaki değişiklikler uğruna trendleri okunuşu duyuruları yetişmek etmektir. sitemizi inceleyin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *